2003
Label: Indies Records - MAM 203-2 • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Folk, World, & Country • Style: Folk
Ej Horo - Jablkoň - Cestující V Noci (CD, Album)

+ | KONTAKT. Úvod; O nás; Obchod; Môj účet; Blog; Kontakt; Špeciálna ponuka!SPECIAL AKCIOVÉ PRODUKTY! HOT.

Album Jablkoň: Cestující V Noci na CD již od Kč! Vybírejte z nejširší nabídky na českém trhu.

poslechněte si Cestující v noci, kupte si album na CD, a více z našeho vydavatelství o Jablkoň: Cestující v noci - Skupina Jablkoň se vedle stěží zařaditelné, na pomezí populární a soudobé vážné hudby balancující muziky, známé z alb Devátá vlna či Baba Aga, už řadu let oddává i písničkám, které mohou znít libě i oušku folkem či popem odkojených posl.

pustit hudbu z Cestující v noci, kupte si album na CD, a více z našeho vydavatelství o Jablkoň: Cestující v noci - Skupina Jablkoň se vedle stěží zařaditelné, na pomezí populár.

Album skupiny Jablkoň navazuje na velmi úspešnou desku Bláznivá a obsahuje 16 skladeb. Mezi zpívajícími hosty alba budou Iva Bittová, Radůza, Zuzana Homolová a Bára Hrzánová, dále se nahrávání zúčastnili např. Michal Gera (trubka), Filip Spálený (tuba) a další instrumentalisté a netradiční hosté.


Rihanna - Bitch Better Have My Money (Remixes) (Vinyl) Switch - Win A Sheep Free - Small Rainbow Meets Rain Drops (CD, Album) Dont Let Go - Sarah McLachlan - Rarities, B-Sides, And Other Stuff Volume 2 (CD)

2 Replies to “Ej Horo - Jablkoň - Cestující V Noci (CD, Album)”

  1.  · Find album reviews, songs, credits and award information for Cestující v Noci by Jablkoň on AllMusic - - The music of Michal Nemec's group is rooted in /5(2).

  2. Album Cestující v noci. Umělec Jablkoň. K zakoupení na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Ráno ♫ Smutná ♫ Jednou. Ukázky zdarma k poslechu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *