Sabahtan Uğradım

Sabahtan Uğradım Ben Bir Figana türkü sözü. Sabahtan Uğradım Ben Bir Figana türküsü, Sabahtan Uğradım Ben Bir Figana türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Erzincan. ana sayfa.

 · Sabahtan uğradım da ben bir guzele. Ah! Guzel ağlatmadı da guldürdü beni. O guzelden böyle vefa ummazdım. Ağ göğsün üstüne de gondurdu beni. Gapısının önü bir ufak çayır. Atmış yorganını da bir güzel uyur. Dedi deliganlı gel sende buyur.

Sabahtan Uğradım Ben Bir Figana, türkü notaları, türküsünün notası, türküleri, notaları, notalayan, derlenen ezgiler, müzik, music, note.

Sabahtan uğradım ben bir güzele, Ağlatmadı güzel, güldürdü beni. Ben güzelden böyle vefa ummazdım, Ak göğsün üstüne kondurdu beni. Şahan gibi yükseğinde uçarken, Keklik gibi engininden geçerken, Ab-ı Kevser ırmağından içerken. Susuz pınarlardan kandırdı beni. Ben de bir kuş idim, geldim ötmeye,Estimated Reading Time: 2 mins.

Listen to Sabahtan Uğradım on Spotify. Oguz Aksaç · Song · Music Duration: 5 min.


Vicky Larraz - Bravo Samurai (Harakiri Mix) (Vinyl) Nova Era - U-Topics - El Cop Que Vingui (CD, Album) Винаги Двама - Various - Звезди На Българската Естрада (Vinyl, LP)

2 Replies to “Sabahtan Uğradım”

  1. Sabahtan Uğradım Ben Bir Güzele 4. Sabahtan uğradım ben bir güzele. Ağlatmadı güzel güldürdü beni. Ben güzelden böyle vefa ummazdım. Ak göğsün üstüne kondurdu beni. Şahin gibi yükseğinde uçarken. Keklik gibi engininden geçerken. Ab-ı Kevser ırmağından içerken. Susuz .

  2. Sabahtan Uğradım Ben Bir Figana 2. Sabahtan uğradım ben bir figana. Bülbül ağlar ağlar güle getirir. Bakın şu feleğin daim işine. Her dem cefasını kula getirir. Depreştirme benim dertlerim duman. Muhabbet şirindir vermiyor aman. Üstümüzde dönen çark ile devran. Felek bizi haldan hala getirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *